e-mail:

Galeria

Mechanizm galerii umożliwia definiowanie kategorii, tworzenie galerii z możliwością zastosowania bogatego opisu za pomocą wbudowanego edytora WYSYIWG. Zdjęcia mogą być wgrywane pojedynczo lub grupami za pomocą standardowych mechanizmów przesyłania plików przez strony WWW lub też mogą być pobrane ze zdefiniowanego katalogu na serwerze, który może być podłączony do osobnego konta FTP (co jest wygodniejsze i pozwala na wznawianie transmisji).
Wgrywane zdjęcie jest automatycznie skalowane do odpowiednich wymiarów z zachowaniem proporcji oraz jak najwyższej jakości obrazu. Do każdego zdjęcia można dołączyć krótki opis, który będzie prezentowany pod zdjęciem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Przykładowe wdrożenia: Restauracja Łuczniczka  , Olimpic Bowling Center  


Warunki zakupu

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem licencji na ten moduł lub chcą Państwo bezpłatnie przetestować oprogramowanie, prosimy o skontaktowanie się z nami.
Istnieje możliwość zakupu licencji jednorazowej (na jedną stronę WWW) lub wielokrotnego użycia. Instalację mogą Państwo wykonać samodzielnie lub też zlecić nam ją z ewentualnym dostosowaniem modułu do Państwa indywidualnych potrzeb.